Чи варто палити вишки 5G?

або “Що таке електромагнітне випромінювання і його вплив на організм людини?”

Розповідає Олександр Думін, кандидат фіз.-мат. наук

З циклу карантинних лекцій ВУММ

Палити чи не палити: ось у чому питання. Але якщо ви не палили вишки 4G, 3G, 2G і, тим паче, 1G, то щодо 5G у вас вже не має бути пересторог. Чим є невидиме оку ЕМ випромінювання та як воно впливає на біологічні клітини, чого дійсно варто боятись та для чого вводять стандартизовані обмеження на потужність вишок, про це розповідається у нашій лекції.

Друга частина лекції:

Стандарт 5G: що це таке та чи містить він небезпеку для людини? Що таке електромагнітна хвиля? Що з себе представляв стандарт 1G? Як поява стандарту 2G змінила стиль нашого життя? Які умови знижують якість зв’язку? Як може змінити життя українців поява 5G? Хто отримує нові можливості з появою зв’язку 5G? Який стандарт несе найменшу шкоду для нашого організму? Які норми безпечного опромінювання людей? Історія встановлення норм. Дослідження біофізики. Поради із заходів безпеки.

Проект здійснюється за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога”.

Офіціна сторінка ВУММ

Сторінка Instagram 

Пітримати проект можна за посиланням

One thought on “Чи варто палити вишки 5G?”

  1. Дивна теорія змови шириться соцмережами і, схоже, вже призвела до реальних збитків. Деякі люди вірять, що 5G-зв’язок якось пов’язаний із новою коронавірусною інфекцією – за різними версіями чи то викликає недугу, чи то сприяє її розповсюдженню. Це призвело до того, що британці почали палити вишку зв’язку. До спалаху COVID-19 вже обговорювався вплив 5G на здоров’я людини через більш високі частоти та його випромінювання – стверджувалося, що він нібито впливає на імунну систему людини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *