Анонс

Моє тіло – моє діло? Погляд антрополога та ембріолога на яйцеклітину

Моє тіло – моє діло? Погляд антрополога та ембріолога на яйцеклітину.

Нові технології завжди викликають бурхливі реакції суспільства. Вони лякають, приваблюють і відкривають нові можливості. А ще вони руйнують старі суспільні стосунки. Кожна технологія має не тільки практичний аспект, але й соціальний, оскільки зачіпає багато людей з їхніми світоглядами й ідеологічними установками.

На честь Міжнародного дня боротьби жінок за свої права ми хочемо поговорити про таку технологію, як донорство яйцеклітин і сурогатне материнство. Для цього ми запросили двох фахівчинь — антропологіню Поліну Власенко та ембріологіню Ольгу Малюту. Вони розкажуть нам про два боки цієї проблеми, технологічний та гуманітарний. А потім ми влаштуємо дискусію під суворим наглядом модераторки Анастасії Скорик.

Про спікерок.
Поліна Власенко, PhD з антропології від Університету Індіани у Блумінгтоні, працює запрошеним професором в університеті Акрону, постдок у Талінському університеті.

Ольга Малюта, ембріологиня, працює в репродуктивній кліниці Hope fertility & ivf Malta, популяризаторка науки, авторка книжки «Плідна праця» від видавництва Віхола.

Слідкуйте за новими матеріалами в цьому дописі.


Офіціна сторінка ВУММ

Група на Фейсбук ВУММ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *