Лекторам

Що має знати лектор і які матеріали потрібно підготувати.

Презентацію бажано підготувати у форматі *.pptx, *.PDF. На першому слайді презентації бажано розмістити логотип ВУММ (можна завантажити на поточній сторінці або за посиланням на гугл диск). Якщо Ви хочете розмістити у презентації відео, цьому треба приділити особливу увагу та завчасно (перед самою лекцією) зробити відео- та саундчек.

Підготувати ДО лекції:

За тиждень чи раніше відправити модератору (для анонсу лекції):

  • Інформацію про вас: ім’я та прізвище, місце роботи, звання та посаду українською мовою. Додаткову інформацію (автор книги, приймаю участь в міжнародних дослідженнях тощо) за бажанням.
  • Назву лекції. Ідеальна назва висвітлює зміст, але залишає таємницю.
  • Анотацію лекції у розмірі кількох речень. Анотація має відповідати змісту лекції та висвітлювати найцікавіші питання, які будуть розглядатись. Анотацію можна написати у вигляді запитань, на які потім будуть дані відповіді у лекції.
  • Малюнок, що відповідає темі лекції та зацікавлює майбутнього глядача.
  • Контактну інформацію (телефон, мейл).
  • Побажання автора щодо організації лекції (маркерна дошка, стіл для демонстрацій, друк матеріалів тощо).

В день лекції:

Прийти ЗАВЧАСНО за півгодини до початку, о 18-00. Це необхідно для того, щоб у оператора був час перевірити, чи відображаються коректно всі елементи презентації та зробити виправлення в разі необхідності, налаштувати трансляцію, перевірити апаратуру тощо. За цей час лектор може пригоститись чаєм та печивом.

Якою має бути хороша лекція

Ми над цим працюємо…

Контакти:

Модератор, Оксана Хвиля: https://www.facebook.com/xunmeya
Координатор, Анастасія Скорик: https://www.facebook.com/Dzyga